سرویس: سینمای ایران کد خبر: 292 ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

مدیر عامل سازمان اوج در پاسخ به سوال خبرنگار صبح سینما:

سریال «صدام» حتماً ساخته خواهد شد

روایت ایرانی‌ها از صدام باید به تصویر کشیده شود، ما با صدام جنگیده‌ایم. چرا ما نباید بسازیم. حتماً این سریال ساخته می‌شود.

سریال «صدام» حتماً ساخته خواهد شد

صبح سینما/ایزدمهرآفرین:محمدحسنی، مدیرعامل سازمان اوج در نشست خبری با اهالی رسانه درباره سرانجام پروژه «صدام» به صبح سینما گفت: چند باز خیر برداشتیم این کار را بسازیم ولی هر بار در عراق اتفاقی پیش می‌آمد و ما را به تردید انداخت. سریال غول پیکر و پرهزینه است به اندرونی زندگی صدام می‌پردازد. چهل قسمت بود و آقای نادری نوشته بود. منتظر یک فرصت به لحاظ بودجه و وضعیت عراق هستیم. روزهایی این سریال نوشته می‌شد که دایم در بغداد بمباران می‌شد. موانع این چنینی زیاد داشتیم ولی جزو اولویت‌های ماست. کار بزرگی است. روایت ایرانی‌ها از صدام باید به تصویر کشیده شود، ما با صدام جنگیده‌ایم. چرا ما نباید بسازیم. حتماً این سریال ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: ما هفت سریال در این سال‌ها ساخته‌ایم ولی هیچوقت به این موضوع فکر نمی‌کردیم. در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا و وضعیت سینماها، سریال‌سازی در دستور کار ماست. اوج در همین دوره ۲۵ سریال را در دستور کار قرار داد. آقای حاتمی‌کیا هم به این دلیل به سمت سریال سازی رفت که فیلم سینمایی این روزها مخاطبی ندارد، پس برای چه کسی فیلم بسازد؟

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک